Batı Trakyam Haber
Eyalet Başkanı Metios’da koronavirüs oldu…
![](https://batitrakya.live/wp-content/uploads/2021/01/metios.png)
Doğu Makedonya Trakya Eyalet Başkanı Hristos Metios’un test öncesi herhangi bir semptom göstermediği öğrenildi. Metios’un önceden planlanan göz ameliyatı için Dedeağaç Hastanesi’ne gittiği ve ameliyet öncesi kendisine yapılan Kovid-19 testinin pozitif çıktığı belirtildi.
Metios, test sonucunun gece geç saatlerde kendisine iletildiğini kaydetti. Metios, bu sabah sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları dile getirdi: “Gözüm için planlanan ameliyat nedeniyle Kovid -19 testi yaptırdım ve sonuç pozitif çıktı. Hiçbir semptomum yok. Doktorların ve EODY’nin talimatlarını izleyerek evde tecritte kalıyorum ve görevlerimi uzaktan güvenli bir şekilde yerine getiriyorum.”